Tasuta Arvutimaailma tellimus 50 kiiremale

Arvutimaailm on Eesti vanim tehnoloogiaajakiri, mis ilmub 1993. aastast. Tänapäeval on Arvutimaailma eesmärk lisaks uute tehnoloogiate tutvustamisele ka Eesti IT-äri laiem kajastamine.

Viimase Emori uuringu andmeil on Arvutimaailmal 27 000 lugejat, valdavalt vanuses 15–39 aastat. Samuti näitab statistika, et ajakirjal on 6000 naislugejat. Enam kui pooled lugejatest tituleerib uuring “valgekraedeks”, ⅔ on püsilugejad. Arvutimaailm on tellitud umbes tuhandesse ettevõttesse. Geograafiliselt jaotub lugejaskond üle Eesti suhteliselt ühtlaselt, jäädes keskmisest madalamaks Virumaal ning olles pisut üle keskmise Tartus ja Lõuna-Eestis (jutt ajakirja enda keskmisest).

Möödunud aasta jooksul on Arvutimaailm käsitlenud muu hulgas järgmisi teemasid: “Kas eelistada kodumaist või brändiarvutit?”, “Turvalisuse inimelement”, “MarkIT tungib Euroopasse”, “Omamise vaev või rendiõnn?”, “Veebiteenused reeglite ikkes”, “Mõra digiallkirjas”, “Julge visioon viis Osta.ee kasumisse”, “Vabavara ei anna säästu kergelt”. Lisaks kõvaketaste, pihuarvutite, skannerite, printerite, LCD-ekraanide, GPS-ide valmisveebide ja palju muu võrdlustestid või uute toodete üksiktestid. Sõna on saanud suur osa Eesti IT-äri ja -elu võtmeisikuid.

Arvutimaailma toimetuse blogi asub aadressil: http://arvutimaailm.blogspot.com/

50 kiiremat veebipäeviku pidajat, kes kordavad seda postitust täies mahus enda blogis (pealkiri + Arvutimaailma tutvustus + kampaania kirjeldus), saavad Arvutimaailma tellimuse pooleks aastaks tasuta.

Selleks tuleb saata aadressile [email protected]:
1. oma postituse link;
2. ees- ja perekonnanimi;
3. täpne tellimisaadress;
4. kontakttelefon.
Ühtlasi nõustud tasuta poolaastatellimusele kandideerides sellega, et Arvutimaailm saadab hiljem e-kirjaga teate, kas jõudsid 50 kiirema hulka, ning poole aasta pärast meeldetuletuse, et soovi korral tellimust pikendada.

Selline suurepärane võimalus. Minu teise tänase postituse valguses on kohe aru saada, miks nad seda teevad. Minu, Skype, Eturunduse ja teiste sarnaste kampaaniate eesmärgiks on olnud samuti saada linke oma keskkonnale. Siit oleks AM võinud tiba rohkem välja pigistada. Käesoleva kampaania lingiks on ajaveeb ja ainult aadressina. Tellimuse eest oleks võinud küsida märksõnalisi linke nii ajaveebi kui ka AMi lehele (see viimane on küll suhteliselt niru)…

Teoretiliselt jääb see kampaania kinni Google dublicate content filtrisse ja arvestatakse vaid ühe koopiaga, mida Google esimeseks peab (arvestatakse vaid originaali, mis linkide mõttes ei too jumingit tulu). Selles mõttes ei olnud nõue

kes kordavad seda postitust täies mahus enda blogis (pealkiri + Arvutimaailma tutvustus + kampaania kirjeldus)

väga mõistlik.

You may also like...

2 Responses

  1. priit says:

    Otsing "Otsing Tasuta Arvutimaailma tellimus 50 kiiremale" annab praegu blog.tr.ees 14 tulemust koos originaaliga.

  2. Anc says:

    Dubleeritud sisu… Bang, bang, bang

    Taustaks laul: http://www.youtube.com/watc

    Just see refrääni koht:)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.