Reklaam internetis

Reklaam internetis on üks soodsamaid kanaleid firma tutvustamiseks oma klientidele ja potentsiaalsetele tarbijatele nii Eestis kui ka välismaal.


Interneti kampaaniad võimaldavad teil kiiresti ja väheste kulutustega jõuda oma klientideni. Interneti abil saate oma klientideni viia ka palju rohkem infot kui seda võimaldab telereklaam või reklaamipind ajalehes.


Kui teised reklaamikanalid võimaldavad teil ainult oma reklaami näidata, siis reklaam internetis annab potentsiaalsele kliendile võimaluse teiega interaktiivselt suhelda. Potentsiaalne klient saab otsida lisainfot, teda on võimalik suunata tellima, saate küsida tema kontaktandmeid ja palju muud, mis teiste meediakanalite puhul ei ole teostatav.


Reklaam internetis on väga hästi mõõdetav. Kui teistes meediakanalites saab näinud inimeste arvu ligikaudselt hinnata uuringute abil, siis kampaania internetis jätab konkreetse jälje, mis näitab teile täpselt kui palju inimesi on kampaaniat näinud ja mida nad on kampaania lehel teinud.


Sevenline abiga leiate kõige efektiivsemad reklaamikanalid internetis. Internetiturundus hõlmab palju erinevaid viise teie sõnumi viimiseks potentsiaalse kliendini. Me aitame teil leida sobivad reklaamikanalid, valmistada efektiivsed reklaamid ja kampaanialehed. Nii on võimalik oluliselt suurendada kampaaniate tulemuslikkust.


Priit Kallas


Registreeri tasuta konsultatsioonile


Täites lisatud vormi saate registreerida ennast tasuta konsultatsioonile, Konsultatsiooni käigus selgitame välja, millist kasu saab internetiturundus tuua teie firmale.


Hüüumärgiga tähistatud väljad on kohustuslikud!


Vaata ka neid artikleid: