Kiire.ee

Priit palus oma uuele saidile (mis on praegu küll salasõna taga kinni) pilgu peale visata. Ligipääsu asjus saab infot Priidu blogist. Suure osa kommentaare oli Jaanus juba ära rääkinud Mis mulle silma jäi oli see, etosa layout on fixed laiusega, avaleht näiteks ag osa on 100% laiusega “minu konto” neiteks. Üldiselt võiks olla üks või teine. ma ise eelistan fikseeritud laiusega kujundusi. Näiteks on foorum minu 1600×1200 monitoril suhteliselt naljakas.

Teiseks kuulutuste lisamisel on teksti sisestamise kastid liiga suured. Arvan, et piisaksviiest kuuest reast (eriti palju kerimist tekkitas see näiteks töökuulutuste juures).

Muidu on sait aga vinge ja vähegi mõistliku majandamise puhul on kuldsel börsil varsti vesi ahjus. Tõsi mul pole aimugi, milline on keskkonna strateegia ja kuidas on planeeritud raha teenimine.

Ah jah, RSS voog tundub olevat mingi uudiste asi, mis mind tegelikult kasutajana eriti ei huvita. Ma tahaksin saada eraldi iga kategooria ja alajaotuse uusi kuulutusi RSS voogudena.

Nagu kirjutab Jüri Kaljundi, siis lisaks kiire.ee kuulutustele tundub lähiajal veel igasuguseid huvitavaid asju tulevat.

4 thoughts on “Kiire.ee”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *