Sevenline internetiturunduse ajaveeb

Internetiturundus? Mis see on? Eesti inimesed teavad internetiturundusest väga vähe, et mitte öelda mitte midagi. Seda viga peaks parandama, sest see teeb kõigil elu paremaks ja maailma parandamine on ju nii mõnus.

Kuna oleme muust maailmast internetiturunduse valdkonnas oma kolm kuni neli aastat maha jäänud, siis äkki aitab siit leitud materjal eestlastel seda vahet vähendada. Sevenline internetiturunduse ajaveebis üritame lugejani tuua kõige värskemad uudised e-äri teemadel: internetiturundus, e-turundus, reklaam internetis, üldised trendid ja uued tuuled, statistika ning uuringud ja palju muud, mida e-ga siduda saab…

Tegemist on ka eksperimendiga, kuidas ajaveebi kommertseesmärkidel tööle panna, mida see annab ja kas selline tegevus on väärt seda aega, mis ajaveebi elus hoidmiseks kulub. Kõik kogemused üritame siin ära tuua, et soovijad saaksid ise katsetada ja võimalikele lollustele tähelepanu juhtida.

Loomulikult on Sevenline internetiturunduse ajaveebi loomisel mängus ka omakasu. See keskkond on tihedalt seotud Sevenline kommertssaidiga ja eesmärgiks on ajaveebi abil ka meie pakutavatele teenustele tähelepanu tõmmata. Üritame hoida sisu siiski nii neutraalse kui võimalik ja reklaamartikleid tahame kõigest väest vältida. Kui aga midagi jubeda müük-müük-müük surumisena tundub, siis andke meile sellest oma kommentaarides teada.

Kõigi lugejate tagasiside on meile erakordselt oluline, sest tegemist on katsetusega, mille tulemusi me isegi prognoosida ei oska. Kommenteerimine on vaba ja registreerima ei pea. Andke tulla!

2 thoughts on “Sevenline internetiturunduse ajaveeb”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *