Kodulehe valmistamine

Kodulehe valmistamine – sisu, kujundus, programmeerimine

Koduleht on kõige odavam ja kiirem viis viia infot potentsiaalsete klientideni. Korraliku kodulehe abil jõuab teine sõnum huvilisteni 24 tundi ööpäevas olenemata sellest kus nad asuvad.

Kodulehe loomisel arvestame teie klientide vajadustega. Meie eesmärgiks teie kodulehekülje valmistamisel on luua teile koduleht, mis aitab teil edukam olla ja rohkem raha teenida. Aitame teil viia info klientideni nii, et ostuotsuste tegemine muutuks nende jaoks lihtsaks ja valutuks. Selleks süveneme teie tegevusvaldkonda ja teie potentsiaalsete klientide vajadustesse. Kodulehekülje valmistamisel võtame arvesse ka teie erisoove. Nii saate kodulehekülje, mis vastab täpselt teie soovidele.

Koduleht on muutumas üha olulisemaks turunduskanaliks ja seega on järjest olulisem selle põhjalik planeerimine. Küdulekülje valmistamine on protsess, mille fookuses on teie klient. Kodulehe valmistamine on turundus- mitte programmeerimisülesanne.

Sevenline poolt loodud koduleht on arvestatav turunduskanal, mis aitab teil oma eesmärke saavutada. Toimivate kodulehtede valmistamine oma klientidele on meie edu alus:

  • peame kinni tähtaegadest
  • kodulehekülje valmistamisel pakume teile operatiivset klienditeenindust
  • kodulehe hooldus on lihtne sisuhaldustarkvara (CMS) abil
  • loome kvaliteetse ja töökindla kodulehekülje

Kodulehtede valmistamine

Iga koduleht on eriline. Selleks, et arvestada teie ja teie klientide vajadustega oleme jaganud kodulehega seotud tööd erinevateks etappideks:

Kodulehe analüüs

Kodulehe eesmärkide püstitamine, potentsiaalsete kasutajate määramine ja nende vajaduste hindamine.

Kodulehe sisu ja struktureerimine

Kodulehe sisu kavandamine ja struktureerimine. Valmistame kodulehe selliselt, et teie potentsiaalne klient leiab vaevata teda huvitava info.

Kodulehtede kujundus

Kodulehe kujundus – silmailu ja kasutajasõbralikkuse tagamine.

Programmeerimine

Kodulehtede valmistamine – eelnevate tööde sidumine ühtseks tervikuks sisuhaldustarkvara (CMS) abil.

Sisu

Kodulehele esialgse info sisestamine. Kodulehe sisu pidev uuendamine ja kodulehe hooldus, et lehel oleks alati värske ja kasutajatele huvipakkuv info.

Kui koduleht on valmis, siis on väga oluline ka selle levitamine ostsingumootorites ning reklaam. Nii annate oma potentsiaalsetele klientidele võimaluse teie koduleht üles leida. Internetiturundus on valdkond, mille abil saame muuta teie kodulehe suure külastatavusega keskkonnaks.