Käsitsi tekitadud Eesti spämm!

Potsatas minu postkasti WordPressi teade, et äkki soovid spämmi modereerida? Vajutasin juba linki ja oleksin spämm-kommentaari kogemata peaaegu maha võtnud, aga enne märkasin tuttavat keelt. Selline nägi asi blogis välja:

Piruka spämm A

ja selline WordPressi adminis:

Piruka spämm B

Mis siis ikka võtsin telefoni ja helistasin viidatud numbril. Küsisin, kes teil veebiarendamisega tegeleb. Öeldi, et omanik ise. Selgitasin oma muret soovimatu reklaami asjus ja sain kohe ka omaniku andmed. Need anti mulle kuidagi väga rõõmsatujuliselt ja selgitati, et mul võib keele probleeme tekkida.

Omanikuks ja juhatuse liikmeks osutus Svetlana Prohhorova, kelle telefon on 5520935 (pole veel proovinud). Kontrollisin andmeid ka Äriregistrist (Svetlana Prohhorova juhatuse liige, elukoht Tallinn, sünd. 30.05.1954). Klapib! Sveta on ka Herne Kaupluse osaühingu juhatuse liige.

Kuigi olen siiani lubanud vahele jäänud blogispämmeriga igasugu drastilisi asju ette võtta (sisaldab ameeriklast lemmikala spordivarustust), siis lõin vedelaks. Vabandan end sellega, et nii naistega ei tehta.

Mõtlesin, et esitan neile hoopis arve. Seega jätan hetkel ka reklaamkuulutuse üles. Huvitav, kas toimetamise eest peaks eraldi tasu võtma? Laseks sõber Ancul ka vähe rajuma copy kirjutada. Jätkub…

7 thoughts on “Käsitsi tekitadud Eesti spämm!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *