Kaebusteraamat

Kaebusteraamat

[lbmn_commentscount]

Ajaveebideajastul on üha olulisem jälgida, et teie kliendid ei läheks rusikas taskus minema. Meedia ei ole enam print-tele-raado, mida saavad kontrollida vaid suured, sest väikestel ei ole vahendeid ja tahtmist nendega tegeleda.

Täna võib igaüks oma arvamuse teie ettevõttest veebi paisata ja kui teile ei vea läheb asi kella külge. Võimalik, et väga SUURE kella külge. Viimane näide, kuidas asjad võivad käest ära minna juhtus 28. novembril, kui ” Thomas Hawk” sai, pehemelt öeldes, ebameeldiva kogemuse osaliseks PriceRitePhoto (tänaseks on nende sait veebist kadunud) netipoes.

Ta otsustas oma kogemust ajaveebi kaudu teistega jagada ja siis läksid asjad kuumaks. Ta pani oma uudise üles kogukonna lehele Digg, kus see sai kiiresti selle aasta kõige populaarsemaks looks. Sealt korjasid loo üles Slashdot, Boing Boing, MetaFilter ja paljud teised. Info jõudis sadade tuhandete lugejateni, kes asusid poodi helistama, kirju saatma ja nede kodulehte külastama. Lühikese aja jooksul kõrvaldasid paljud suuremad shoppingusaidid PriceRitePhoto oma nimekirjades. Neljapäevaks tegi seda ka üks suurimaid – Yahoo. Ainuke info, mis on poodnike poolt kuulda olnud võib leida siit: Consumer-Generated Justice: Blogger Sidelines E-Commerce Site.

Mida teha, et sellist asja vältida. Esimene oleks muidugi kõigi klientidega viisakalt käituda, kuid suurte ettevõtete puhul võib apse ikka juhtuda. Looge avalik kaebusteraamat. Andke oma klientidele võimalus auru välja lasta oma kodulehel. Kannatage välja need mõned negatiivsed kommentaarid ja vastake avalikult lahenduste pakkumise või hüvitistega. Vaid nii suurendate oma ettevõtte usaldusväärsust. Kontroll ei ole enam turundaja ja massimeedia käes…

[lbmn_postpagination]

[lbmn_authorbio]

  About us and this blog

  We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

  Request a free quote

  We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

  Subscribe to our newsletter!

  Veebikoolitus tegijatele (WordPress)

  DreamGrow korraldatav WordPressi koolitus internetiturundajatele toimub 17. juuni 2009. Koolitus on mõeldud…
  Continue reading

  E-turundus eksperiment

  E-turundus eksperiment toimub DreamGrow veebis. Eksperimendi eesmärgiks on selgitada, kui palju saab…
  Continue reading

  999 äriideed

  Eile postitasin Dreamgrow blogisse jutu sellest, kuidas ideed ei maksa midagi. Seal…
  Continue reading

  Intervjuu Seth Godin’iga

  Nüüd on üleval intervjuu Seth Godin'iga, mille tarbeks hiljuti küsimusi kogusime. Intervjuu…
  Continue reading

  Küsimused Seth Godin’ile

  Eelmine nädal leppisin Seth Godin'iga kokku, et teen temaga intervjuu. Kui soovid…
  Continue reading

  Nüüd on internet väikese tähega!

  Natuke vähem kui aasta tagasi kirjutasin, et internet kirjutatakse suure ja väikese…
  Continue reading

  Sinu positsioon neti.ee otsingus

  Panime DreamGrow lehele üles vahendi, mis aitab teada saada, millisel postitsioonil on…
  Continue reading

  Info visualiseerimine

  Natuke ajaviidet :) Leidsin huvitava mänguasja nimega Wordle. Sellega saab blogisid ja…
  Continue reading

  Priit Kallas

  This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

  You may also like...

  3 Responses

  1. November 30, -0001

   Kaebusteraamat 2: Shoppers Bite Back

   The Consumerist on sait kus tarbijad saavad ennast välja elada ja neid halvasti kohelnud ettevõtteid nuhelda. See ajaveeb on kasulik lausa kolmel erineval moel. Esiteks tuletab ta meile pidevalt meelde…

  2. November 30, -0001

   Haige!

   Oh, nüüd laks küll hästi. Jäin haigeks. Mõtlesin, et mis see siis ikka on paar postitust kirjutada aga tuleb välja, et info otsimisele ja filtreerimisele kulub ikka väga palju auru. Sellepärast täna ja…

  3. November 30, -0001

   Maksuvõlad

   Siin ja seal internetis on täna kära tekitanud Eesti veebimeistrite praktika maksude maksmisel. Nagu minuti artiklist näha on rohkem kui kümnel tuntud veebifirmal maksuvõlad. Suuremad võlgnikud ületavad…

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *