USA Top 25

comScore leidis, et enamus USA top keskkondades on peamised külastajad väljaspoolt Ühendriike. Ega siin midagi väga üllatavat ei ole. Böriskursid saab Yahoost, e-posti Googlest, edasi tulevad eBay, Amazon ja muud kohad, mida enamjaolt tarbitakse väljaspool Vabaduse Kantsi. Sorteerisin esitatud tabeli „maailma“ järgi, siis on meie kolka jaoks huvitavam reastus. (September 2006).

Huvitav on see, et kõige rahvusvahelisem on Wikipedia.

Külastajaid mlnVälajspool USA
KeskkondUSAMaailmKülastajaidLehti
Microsoft Sites106,3505,579.0%75.4%
Yahoo! Sites115,7480,675.9%67.2%
Google Sites94,6467,579.8%89.1%
eBay70,2237,370.4%69.9%
Time Warner Network106,9217,850.9%24.8%
Wikipedia Sites31,3154,879.8%82.4%
Amazon Sites44,9133,566.4%59.8%
Fox Interactive Media64,2117,845.5%12.8%
Ask Network48,0112,857.4%39.6%
Adobe Sites22,995,275.9%74.4%
Apple Computer, Inc.27,794,970.8%58.3%
CNET Networks25,384,370.0%58.6%
Viacom Digital27,365,858.5%55.3%
New York Times Digital36,565,544.4%27.0%
Monster Worldwide22,960,262.0%62.3%
Expedia Inc21,651,057.6%44.9%
United Online, Inc23,641,843.6%12.5%
Weather Channel, The29,941,027.2%12.5%
Verizon Communications32,138,015.5%4.8%
Lycos, Inc.22,336,939.4%73.3%
CBS Corporation24,631,622.1%10.2%
AT&T, Inc.25,329,514.4%6.4%
Wal-Mart22,828,820.8%18.3%
Bank of America21,024,514.4%4.5%
Target Corporation20,923,19.4%4.0%
Tagged with:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *