USA Top 25

[lbmn_commentscount]

comScore leidis, et enamus USA top keskkondades on peamised külastajad väljaspoolt Ühendriike. Ega siin midagi väga üllatavat ei ole. Böriskursid saab Yahoost, e-posti Googlest, edasi tulevad eBay, Amazon ja muud kohad, mida enamjaolt tarbitakse väljaspool Vabaduse Kantsi. Sorteerisin esitatud tabeli „maailma“ järgi, siis on meie kolka jaoks huvitavam reastus. (September 2006).

Huvitav on see, et kõige rahvusvahelisem on Wikipedia.

Külastajaid mlnVälajspool USA
KeskkondUSAMaailmKülastajaidLehti
Microsoft Sites106,3505,579.0%75.4%
Yahoo! Sites115,7480,675.9%67.2%
Google Sites94,6467,579.8%89.1%
eBay70,2237,370.4%69.9%
Time Warner Network106,9217,850.9%24.8%
Wikipedia Sites31,3154,879.8%82.4%
Amazon Sites44,9133,566.4%59.8%
Fox Interactive Media64,2117,845.5%12.8%
Ask Network48,0112,857.4%39.6%
Adobe Sites22,995,275.9%74.4%
Apple Computer, Inc.27,794,970.8%58.3%
CNET Networks25,384,370.0%58.6%
Viacom Digital27,365,858.5%55.3%
New York Times Digital36,565,544.4%27.0%
Monster Worldwide22,960,262.0%62.3%
Expedia Inc21,651,057.6%44.9%
United Online, Inc23,641,843.6%12.5%
Weather Channel, The29,941,027.2%12.5%
Verizon Communications32,138,015.5%4.8%
Lycos, Inc.22,336,939.4%73.3%
CBS Corporation24,631,622.1%10.2%
AT&T, Inc.25,329,514.4%6.4%
Wal-Mart22,828,820.8%18.3%
Bank of America21,024,514.4%4.5%
Target Corporation20,923,19.4%4.0%
[lbmn_postpagination]

[lbmn_authorbio]

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Veebikoolitus tegijatele (WordPress)

DreamGrow korraldatav WordPressi koolitus internetiturundajatele toimub 17. juuni 2009. Koolitus on mõeldud…
Continue reading

E-turundus eksperiment

E-turundus eksperiment toimub DreamGrow veebis. Eksperimendi eesmärgiks on selgitada, kui palju saab…
Continue reading

999 äriideed

Eile postitasin Dreamgrow blogisse jutu sellest, kuidas ideed ei maksa midagi. Seal…
Continue reading

Intervjuu Seth Godin’iga

Nüüd on üleval intervjuu Seth Godin'iga, mille tarbeks hiljuti küsimusi kogusime. Intervjuu…
Continue reading

Küsimused Seth Godin’ile

Eelmine nädal leppisin Seth Godin'iga kokku, et teen temaga intervjuu. Kui soovid…
Continue reading

Nüüd on internet väikese tähega!

Natuke vähem kui aasta tagasi kirjutasin, et internet kirjutatakse suure ja väikese…
Continue reading

Sinu positsioon neti.ee otsingus

Panime DreamGrow lehele üles vahendi, mis aitab teada saada, millisel postitsioonil on…
Continue reading

Info visualiseerimine

Natuke ajaviidet :) Leidsin huvitava mänguasja nimega Wordle. Sellega saab blogisid ja…
Continue reading

Priit Kallas

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *