Sevenline internetiturundus blogi jätkub meie tütarfirma DreamGrow Digital ajaveebis.

Loe DreamGrow Digital internetiturundus blogi!


Veebikoolitus tegijatele (WordPress)

May 29th, 2009

DreamGrow korraldatav WordPressi koolitus internetiturundajatele toimub 17. juuni 2009. Koolitus on mõeldud neile, kes ise turundust ellu viivad. See on mõeldud Teile, kui tahate, et jäme ots Teie käes oleks. Vaata lähemalt infot koolituse kohta.

E-turundus eksperiment

April 3rd, 2009

E-turundus eksperiment toimub DreamGrow veebis. Eksperimendi eesmärgiks on selgitada, kui palju saab paari postituse ja mõne lingiga mõjutada otsingutulemusi Google ja Neti otsingumootorites. E-turundus märksõna esialgselt DreamGrow veebis ei esinenud. Selle asemel oli kasutuse internetiturundus.

999 äriideed

February 18th, 2009

Eile postitasin Dreamgrow blogisse jutu sellest, kuidas ideed ei maksa midagi. Seal on ka viide 999-le äriideele, millest suur osa tundub täiesti kõlbulik kraam olevat. Mine vaata lähemalt!

Intervjuu Seth Godin’iga

November 26th, 2008

Nüüd on üleval intervjuu Seth Godin’iga, mille tarbeks hiljuti küsimusi kogusime. Intervjuu leiad DreamGrow ajaveebist.

Küsimused Seth Godin’ile

October 29th, 2008

Eelmine nädal leppisin Seth Godin’iga kokku, et teen temaga intervjuu. Kui soovid oma küsimuse ka Seth’ile esitada, siis mine vastava DreamGrow internetiturundus blogi postituse juurde ja ja kirjuta oma küsimus kommentaariks. Homme võtan küsimused kokku ja saadan ära. (Siia võib muidugi ka küsimuse kommentari lisada).

Seth urundus

Nüüd on internet väikese tähega!

September 26th, 2008

Natuke vähem kui aasta tagasi kirjutasin, et internet kirjutatakse suure ja väikese tähega. Siis ma olin radikaalne revolutsionäär, kes pakkus välja midagi ennekuulmatut. Reeglid pidid täitmiseks olema :)

OK! Nüüd on siis uued reeglid. Emakeele Seltsi keeletoimkonna soovitus (30.06.2008) on selline, et keeletoimkond neab mõlemat algustähevarianti keeleliselt korrektseks. Niisiis Internet ja internet. Huvitav on näha kuidas keel areneb.

Kogu otsus ise on selline:

Internet ja internet
Emakeele Seltsi keeletoimkonna soovitus (30.06.2008)

Emakeele Seltsi keeletoimkond arutas mitmete asutuste ja isikute palvel algustähekasutust arvutivõrkude nimetamisel.

Seni antud soovitused (mh „Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2006”) viitavad üksnes arvutivõrgule nimega Internet. Asjatundjate selgitusel on aga paralleelselt olemas üldisem võrgustiku mõiste, mida laensõnaga samuti internetiks nimetatakse ja mis oli tuntud enne ülemaailmsele arvutivõrgule Interneti nime andmist. Praktikas ei põhjusta algustähe erinevus arusaamatusi, kuigi suure tähega märgitakse konkreetset arvutivõrku ja väiketähega üldmõistet. Seepärast peab keeletoimkond mõlemat algustähevarianti keeleliselt korrektseks. Tähele tuleb panna, et nimena vormistamisel on sõnaühendites vaja kasutada sidekriipsu (Interneti-ühendus, Interneti-allikad), samas kui üldmõistet tähistava termini puhul saab ühendi kirjutada kokku (internetiühendus, internetiallikad).

Sinu positsioon neti.ee otsingus

September 22nd, 2008

Panime DreamGrow lehele üles vahendi, mis aitab teada saada, millisel postitsioonil on sinu veebikeskkond antud päringuga Neti otsingus. Väga mugav, lugeda pole enam vaja. Vaata järgi Neti Rank. Vastav postitus DreamGrow veebis.

Info visualiseerimine

August 13th, 2008

Natuke ajaviidet :) Leidsin huvitava mänguasja nimega Wordle. Sellega saab blogisid ja del.idio.us lemmikuid kenasti graafiliselt esitada. Juuresolev pilt on minu del.isio.us lehest.

pk2000 del.icio.us

The mystery box

August 11th, 2008

Uskumatult hea esinemine! J.J. Abrams (Cloverfield, Lost, Alias…). 18m02s.

DreamGrow Digital uuendus

August 5th, 2008

Sevenline suurepärase tütarfirma, DreamGrow Digital, veeb sai endale täna uue näo. Sven kirjutab, et nüüd on internetiturundus-rätsepatel ka püksid jalas.

DreamGrow internetiturundus

Praegu on ikkagi tegemist alles toorikuga, mida on vaja nii sisu kui ka tehnilises osas kõvasti arendada. Seega, nagu tänapäeval tavaks, paneme külge suure sildi beeta ja toimetame edasi. Kõik, kes tahavad kommenteerida, kritiseerida, nõuanda, on teretulnud.