10 nõuannet usaldusväärsuse suurendamiseks

10 nõuannet usaldusväärsuse suurendamiseks

[lbmn_commentscount]

Stanfordi Ülikooli lehelt leiab nimekirja asjadest, mis on olulised oma kodulehe usaldusväärsuse suurendamiseks. Tulemused põhinevad aastate pikkustel uuringutel, millel osales üle 4500 inimese. Peamised usaldusväärsuse faktorid on järgmised:

1. Inimestel peab olema lihtne teie väiteid kontrollida. Alati on soovitav viidata oma väidete allikale. Isegi, kui inimesed neid linke ei kasuta on nad olemas ja aitavad suurendada lehe usaldusväärsust

2. Näidake, et lehe taga on reaalne organisatsioon. Tooge ära oma aadress, millistesse organisatsioonidesse te kuulute ja kontorihoone pilt ei ole ka halb mõte.

3. Millistes valdkondades te eksperdid olete. Kui teie töötajad või ettevõte on mingil ala sertifitseeritud, siis peaks selle kindlasti ka kodulehel ära mainima.

4. Näidake, et lehega on seotud ausad ja usaldusväärsed inimesed. Alustage kontaktinfost ja inimeste piltidest. Saate lisada ka lühikese elulookirjelduse, et anda edasi inimlik mõõde.

5. Tehke kontakti võtmine lihtsaks. Telefon, postiaadress ja email peavad olema lihtsalt leitavad. Ärge saatke kasutajat täitma anonüümset kontaktvormi, mille adressaati ta ei tea.

6. Kujundus olgu professionaalne ja teemaga sobiv. Maitseid on väga erinevaid aga enamus siiski nõustub sellega, mis on aktsepteeritav ja mis mitte.

7. Tehke oma keskkond kergesti kasutatavaks ja külastajale kasulikuks. uuringud näitavad usaldusväärsed lehed on lihtsalt kasutatavad ja sisaldavad külastajale vajaliku infot. Tihti unustatakse kellade ja vilede lisamisel endalt küsida, mis kasu külastaja sellest saab.

8. Uuendage lehe sisu tihti või vähemalt viidake sellele, et seda on kohendatud. Inimesed peavad pidevalt uuendatavaid, “elavaid” keskkondi usaldusväärseteks.

9. Proovige oma reklaame ja müügijuttu vaos hoida. Vältige oma lehel reklaame, popup-aknaid ja muud pealetükkivat promomaterjali.

10. Proovige vältida kõiki vigu, ükskõik kui väikesed need ka poleks. Katkised lingid ja kirjavead (mis on tihti ka käesoleva keskkonna suureks probleemiks) vähendavad märgatavalt kodulehe usaldusväärsust. Oluline on ka, et leht oleks alati kättesaadav ja laeks kiiresti.

Stanfordi lehelt leiab ka lingid konkreetsetele uuringutele ja nende usaldusväärsuse kodulehele Stanford Web Credibility Research. Lisaks leidsin Search Engine Guide’ist sellise värske loo nagu 21 Tips for Better Online Credibility, mis ka osaliselt ülaltoodud tulemustele põhineb. [märksõnad: usaldusväärsus]

[lbmn_postpagination]

[lbmn_authorbio]

  About us and this blog

  We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

  Request a free quote

  We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

  Subscribe to our newsletter!

  Veebikoolitus tegijatele (WordPress)

  DreamGrow korraldatav WordPressi koolitus internetiturundajatele toimub 17. juuni 2009. Koolitus on mõeldud…
  Continue reading

  E-turundus eksperiment

  E-turundus eksperiment toimub DreamGrow veebis. Eksperimendi eesmärgiks on selgitada, kui palju saab…
  Continue reading

  999 äriideed

  Eile postitasin Dreamgrow blogisse jutu sellest, kuidas ideed ei maksa midagi. Seal…
  Continue reading

  Intervjuu Seth Godin’iga

  Nüüd on üleval intervjuu Seth Godin'iga, mille tarbeks hiljuti küsimusi kogusime. Intervjuu…
  Continue reading

  Küsimused Seth Godin’ile

  Eelmine nädal leppisin Seth Godin'iga kokku, et teen temaga intervjuu. Kui soovid…
  Continue reading

  Nüüd on internet väikese tähega!

  Natuke vähem kui aasta tagasi kirjutasin, et internet kirjutatakse suure ja väikese…
  Continue reading

  Sinu positsioon neti.ee otsingus

  Panime DreamGrow lehele üles vahendi, mis aitab teada saada, millisel postitsioonil on…
  Continue reading

  Info visualiseerimine

  Natuke ajaviidet :) Leidsin huvitava mänguasja nimega Wordle. Sellega saab blogisid ja…
  Continue reading
   

  Leave a Comment

  Priit Kallas

  This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

  You may also like...